2010 Galeri

AŞK , zamana mı bağlıdır,,,yoksa sadece bildiğimiz dünya zamanını yok ederek mi yaşanır,,,,bir kelebek ,bir adam ,bir kadın,tarih öncesinden bir denizatı zaman yolculuğunda nasıl bir araya gelir……bu bir arayış…bu..benim yolculuğum……..
İnsanoğlu aşkla yaratılmış,ama yaşadığı her an onu aramış her yerde … oysaki o tam içinde.. hiç bakmayı bilmediğimiz bir yerde ğizliymiş…..
Yaşam bir dönüşümse ,her insanın içinde gerçek bir potansiyel var tüm zorlukları deneyimleyerek, güçlü olmaya hazırlayan,kendi dünyasını yeniden yaratan …….içindeki aşkı bulma yolculuğu…aynı bir tırtılın kelebeğe dönüşmek için kendini kozaya kapatması gibi …….kozadan kelebeğe dönüşmek…özgürleşmek..çok kısa bir an bile olsa……ayna ruhumuzu yakaladığımız tek an ,,o anı yaşamak,,yaşatmak istedim resimlerimde…sadece bir an………………………………………..sadece bir yolculuk ……..benim, beklide sizin yolculuğunuz……Mimar Sinan üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunu ,bir çok kişisel ve karma sergisi olan sanatçı .eserlerini tuval üstüne karışık teknik uygulayarak oluşturuyor….zeminde oluşturduğu dokuysa yaşanmışlığın anlatımı….tuvaldeki her şeyin birbirine hizmet ettiği içsel bir anlatım…..